infrustructure title

особливості розташування

стіни з румунської цегли brikston

зовнішнє оздоблення

енергозберігаючі німецькі панорамні вікна Rehau

вхідні броньовані двері

Електромережі, польський електричний кабель Elpar

Холодне та гаряче водопостачання, Польща і Чехія

Індивідуальне опалення, Франція та Італія

Супутник та інтернет

Власний проект квартири

особливості розташування

Центральна частина міста Чернівці; Близькість до парку ім. Т.Г.Шевченка; Зручна транспортна розв’язка, інфраструктура, поруч дитячі садочки та школа. Озеленення прибудинкової території та розміщення на ній дитячих майданчиків, зон відпочинку. Паркувальне місце для кожної квартири. Територія під цілодобовою охороною.

стіни з румунської цегли brikston

Всі будинки будуються з цегли румунського виробництва BRIKSTON Цегла BRIKSTON це здоровий матеріал, тому що: - не виділяє леткі органічні сполуки, і як в нормальних обставинах так у випадку пожежі; - не містить волокно, яке потрапляє в повітря і вдиханням можуть накопичуватися в легеневій тканині; - не є радіоактивною; - не містить органічні поживні речовини і не зберігає воду , так що не сприяє розвитку мікроорганізмів і плісняви. Цегла має високу теплоізоляційну здатність за рахунок вертикальних порожнеч наповнених повітрям. Чим нижчий коефіцієнт теплопровідності тим краще зберігається тепло у Вашій оселі. У разі землетрусу, цегла BRIKSTON – це безпека для вашої родини, тому що вона перевищує навіть найвищі вимоги сейсмічних стандартів проектування та найвищий клас вогнестійкості.

зовнішнє оздоблення

Утеплення фасаду: - пінопласт "Євробуд" 35 Еко 100мм; - пінопласт "Євробуд" 25 Еко 50мм; - ТЕХНОПЛЕКС/ТECHNOPLEX 1180*580*50 екструдер; Покраска фасаду: - CT 17/10 кг Глибокопроникаючий грунт; - СТ 40/10 Фарба фасадна структурна; - CT 16/10 Pro Грунтуюча фарба; - СТ 85/27 Pro суміш для армування ППС; - СТ 84 Express Поліуретанова суміш 850мл. Пена клей для ППС; Дах будинку ПВХ мембрана

енергозберігаючі німецькі панорамні вікна Rehau

Багатосекційні енергозберігаючі панорамні вікна створюють для Вас світлу, простору та затишну оселю. Вікна REHAU – це безпечно, спокійно та комфортно. Профільна система REHAU відповідає високим європейським стандартам енергозберігаючого будинку. Вікна REHAU стійкі до атмосферних впливів і невибагливі у догляді. На кожне вікно видається гарантійний сертифікат з терміном гарантії 12 років.

вхідні броньовані двері

В кожну квартиру встановлюються броньовані двері найвищої якості, які в подальшому не потребують заміни. Броньовані двері від фабрики вікон «Болена» мають високий рівень міцності, зносостійкості та звукоізоляції. Двері оснащені двома замками – основний замок (нижній) –Кале 252+ручка розетка та додатковий замок (верхній) – Кале 257. Додатково встановлені антизрізи на кожні двері - доповнення захисту від зламу замків Ваших дверей. Утеплювач з пінопласту товщиною 40 мм, двоконтурний ущільнювач та лист металу 1,6 мм з однієї сторони. Товщина дверного полотна сягає 74 мм. Двері кріпляться на раму за допомогою трьох петель на підшипниках. Оздоблення дверного полотна та налічників вироблено з МДФ 16 мм. Дверне вічко має панорамний огляд. Рама та стулка мідного кольору. Броньовані двері Бастіон від фабрики вікон «Болена» - це надійний захист та безпека Вашої оселі.

Електромережі, польський електричний кабель Elpar

Монтаж проводки проводиться згідно існуючих норм та правил, з врахуванням європейського досвіду та особистих побажань клієнтів кваліфікованими професіоналами з багаторічнім досвідом. Для зручності та безпеки кожна кімната Вашої квартири та окремі потужні прилади захищаються окремим автоматичним вимикачем. Розкладка кабелів на стінах логічна та прогнозована з метою мінімізувати ризик ушкодження кабелів під час ремонту або кріплення меблів, техніки та елементів декору. Кожна квартира приєднана до контуру заземлення. Ми працюємо щоб Вам було безпечно та зручно у Ваших квартирах!

Холодне та гаряче водопостачання, Польща і Чехія

Труби фірми Wavin Чехія. Теплоізоляція фірми Sanflex Польща. Крани фірми Itap Італія. Побутова каналізація. Відгалуження від стояків трійником в місцях підключення внутрішніх квартирних каналізаційних мереж, підведення до сантехприладів Труба товстостінна 3-х слойна фірми Wavin Польща. Безшумні каналізаційні стояки, Польща.

Індивідуальне опалення, Франція та Італія

В кожну квартиру встановлюється якісна система опалення – двоконтурні котли VIESSMANN німецького виробництва та двоконтурні котли Chaffoteaux виробник Франція із закритою камерою горіння потужністю 24 кВт Встановлення батареї в кожній кімнаті з можливістю під’єднання теплої підлоги; Рушникосушки на Ваш вибір за розміром та кольором; Розводка опалення та каналізація – провідних європейських фірм; Виводи під холодну та гарячу воду, каналізаційні виводи в кухні, ванній кімнаті та туалеті; У ванній кімнаті встановлені зливні трапи, що забезпечать відведення небажаної рідини з поверхні підлоги. Таким чином Ви не затопите сусідів знизу, а Вас не затоплять сусіди з верхніх поверхів. Трап з сухим затвором забезпечує фільтрацію каналізаційних стоків, що дозволяє запобігти проникнення запаху каналізації в кімнату; Всі опалювальні прилади, виводи під холодну та гарячу воду, каналізаційні виводи встановлюються індивідуально після узгодження місця та їх кількості.

Супутник та інтернет

В кожному будинку встановлюється дві супутникові антени та Інтернет на один під'їзд з розводкою в кожну квартиру згідно завчасно узгоджених місць.

Власний проект квартири

Збудуйте свою квартиру самі!

За допомогою наших дизайнерів Ви маєте можливість спроектувати свою квартиру у зручному для Вас варіанті.